Makov

Oficiálne stránky obce

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Prestavba predajne potravín COOP Jednota v Makove.

31450203 1526667917640172 5891054465489829888 nCoop Jednota požiadala obec Makov o povolenie na prestavbu svojej predajne v centre našej obce. Prestavba spočíva v zväčšení predajnej plochy približne o 1/3 terajšej veľkosti a prístavbe skladu vzadu vo dvore. Nová predajná plocha sa predĺži až po múrik pri autobusovej zastávke a rozšíri sa na miesta terajších skladov a zázemia pre zamestnancov. Samozrejme, že obec Makov víta modernizáciu predajne Jednoty a pri vybavovaní povolenia bola ústretová a nápomocná.

Takisto došlo k vzájomnej dohode o prispôsobení sa novej situácii, čo sa týka autobusovej zastávky. Rekonštrukcia bude prebiehať počas prevádzky, bez zmeny otváracích hodín a začne v mesiaci máj 2018 a bude trvať približne 3 mesiace. Tešíme sa na novú, modernú predajňu, ktorá zatraktívni centrum našej obce.