Makov

Oficiálne stránky obce

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Zahlasujte za náš projekt Obnova staničného parčíku v Makove.

IMG 20180730 121641

Obec Makov sa uchádza o finančnú podporu s projektom Obnova staničného parčíku v Makove. Zahlasujte za tento projekt aj Vy! Do konca zostáva iba 5 dní. 

Makov je vďaka polohe a krásnej prírode patrí medzi vyhľadávané turistické miesto. Práve železničná stanica a jej okolie je prvé čo padne do oka návštevníkovi po pricestovaní do našej obce. Úpravou parčíku chceme prinavrátiť areálu železničnej stanice patričnú dôstojnosť, zároveň vytvoríme miesto pre relax a odpočinok, nielen pre obyvateľov ale i návštevníkov obce. Projekt "Obnova staničného parčíku" v Makove bol v programe "Vy rozhodujete, my pomáhame" Nadácie Tesco zaradený hodnotiacou komisiou medzi tri najlepšie v regióne, vďaka čomu sa dostal do druhého kola grantového programu.

To znamená, že od 17. júna 2019 za neho môžete zahlasovať vhodením žetónu v supermarkete TESCO Turzovka.
Do projektu sa zapoja dobrovoľníci, najmä tí ktorým záleží na vzhľade našej obce. Touto cestou by sme Vás chceli poprosiť o podporu nášho projektu.

Ako? Je to celkom jednoduché. Každý zákazník, ktorý od 17. júna - 14. júla 2019 nakúpi v ktoromkoľvek obchode spoločnosti Tesco, dostane po zaplatení jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu projektu, ktorý chce podporiť. Projekty s najväčším počtom hlasov od zákazníkov získajú v jednotlivých regiónoch podporu vo výške 1300 eur. Za náš projekt môžete hlasovať od 17. júna - 14. júla 2019 v TESCO TURZOVKA.
Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu !

https://www.youtube.com/watch?v=hkT1Zke5aMo&t=7s&fbclid=IwAR1bHwmW1-Qg3KPe4M5m-Il8nFI5T521jRo7kcmQc6XXCA2AxvU8ylObsw0