Makov

Oficiálne stránky obce

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Uncategorised

Prestavba predajne potravín COOP Jednota v Makove.

31450203 1526667917640172 5891054465489829888 nCoop Jednota požiadala obec Makov o povolenie na prestavbu svojej predajne v centre našej obce. Prestavba spočíva v zväčšení predajnej plochy približne o 1/3 terajšej veľkosti a prístavbe skladu vzadu vo dvore. Nová predajná plocha sa predĺži až po múrik pri autobusovej zastávke a rozšíri sa na miesta terajších skladov a zázemia pre zamestnancov. Samozrejme, že obec Makov víta modernizáciu predajne Jednoty a pri vybavovaní povolenia bola ústretová a nápomocná.

Osvedčovanie podpisov

Osvedčovanie podpisov
 
Potrebné doklady: 

 

  • listina, na ktorej má byť osvedčený podpis
  • občiansky preukaz, u cudzincov pas

Upozornenie: Fyzická osoba, ktorej podpis sa osvedčuje, musí byť prítomná v kancelárii matričného úradu! V mimoriadnych prípadoch, ak o osvedčenie podpisu žiada fyzická osoba, ktorá sa zo zdravotných dôvodov nemôže dostaviť do úradnej miestnosti, možno osvedčenie vykonať na inom vhodnom mieste, čas a miesto je treba vopred dohodnúť. Osvedčujúci orgán nezodpovedá za obsah a formálnu správnosť listiny, zodpovedá však za to, že podpis na listine urobila alebo uznala za vlastný fyzická osoba, ktorej podpis je osvedčovaný. 

Na listinách určených na použitie v cudzine obec nevykonáva osvedčenie podpisu. V týchto prípadoch je potrebné obrátiť sa na notársky úrad.

Poplatok: 2,00 € za každý podpis.

Poplatok sa môže zvýšiť až o 100%, ak úkon vyžaduje zvýšenú náročnosť, urýchlené vybavenie alebo vykonanie mimo úradnej miestnosti.

Doba vybavenia: na počkanie.

Ďalšie články...