Makov

Oficiálne stránky obce

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Uncategorised

Výzva - Pomocný anjel n.o.

Obrázok1

Vyzývame občanov, aby do kontajnera ktorý je umiestnený v autobusovej zastávke oproti železničnej stanice nevyhadzovali komunálny odpad a znečistené odevy ! ! ! Kontajner je určený iba na čistý textil .Veci je potrebné zabaliť do igelitivého vreca alebo iného vhodného obalu tak, aby nedošlo k znehodnoteniu pri prevoze. Zbiera sa: dámske, pánske, detské letné a zimné oblečenie, posteľné obliečky, uteráky, záclony, závesy, prestieradlá, metrový textil, deky, tkané koberce, periny, hlavnice.

Ďakujeme za pomoc a pochopenie.

Deň matiek 14.5.2017

55

 

 

Pri príležitosti Dňa matiek sa v nedeľu 14.mája 2017 zaplnil  DK Makov mamičkami, babičkami i prababičkami. K ich sviatku  si deti našej základnej a materskej školy pre nich pripravili krásny program plný rozprávok, piesní, tanca, hier, úsmevov a lásky. V záverečnom príhovore  vyjadril svoj obdiv všetkým matkám aj starosta Martin Pavlík, ktorý potom všetkých prítomných pozval na malé občerstvenie, ktoré bolo pripravené vo vestibule DK. Všetky mamičky boli obdarované voňavou kvetinkou. 

Deň narcisov

narcis15. apríla 2016 bude prebiehať Deň narcisov. Na odev si budeme môcť pripnúť malý žltý narcis – symbol nádeje a spolupatričnosti s tými, ktorí bojujú s rakovinou. V tento deň sa už tradične ZŠ s MŠ Makov zapojí do tejto známej verejno-prospešnej zbierky Ligy proti rakovine. Tento rok sa koná už po 20. krát.

Úspech našich futbalistov

kronerovpohar1

 

 

Naši futbalisti z ŠK Javorník sa  zúčastnili v nedeľu 12.7.2015 na 44.ročníku Krónerovho pohára v Staškove. Po víťazstve 7:0 nad Rakovou a 4:0 vo finálovom zápase proti domácemu Staškovu sa stali suverénnymi víťazmi. Je to prvé víťazstvo na tomto slávnom a známom turnaji.Všetkým hráčom a funkcionárom ďakujeme za vzornú reprezentáciu obce Makov.