Makov

Oficiálne stránky obce

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Život v ZPS

Oslava životného jubilea našej klientky p. Moravčíkovej 1. 3. 2018

V živote každého z nás sú chvíle jedinečné a neopakovateľné. Takou neopakovateľnou chvíľou v živote človeka je určite oslava narodenín. Ak sa jedná o okrúhle životné jubileum je to chvíľa o to viac výnimočnejšia. Dňa 1. marca oslávila krásne životné jubileum naša klientka pani Zdenka Moravčíková.

Fašiangové posedenie 20. 2. 2018

Fašiangy - symbol veselosti, zábavy, hodovania a pitia. Fašiangové obdobie začína od Troch králľov a končí v utorok, deň pred Popolcovou stredou, štyridsať dní pred Veľkou nocou. Dňa 20. 02. 2018 sa v poobedňajších hodinách, v čase od 13,00 hod. do 15.00 hod. uskutočnilo vystúpenie folklŕneho vystúpenia DFS Makovníček pod taktovkou p. uč. Mgr. Janky Petrovičovej, p. uč. Mgr. Anny Mrkvovej. Verím, že touto spoločenskou akciou sme naším klientom spríjemnili predpopolcové popoludnie.

Kto rád dáva, dvakrát dáva

Mgr. Stanislava Kupšová a Mgr. Martina Dodeková s obdarovanými seniormi

Zamestnanci Zariadenia pre seniorov v Makove sa počas celého roka usilovne snažia svojim klientom skvalitniť služby a spríjemniť im jeseň života v náhradnom domove. Každoročne s nimi trávia aj najkrajšie sviatky v roku a nahrádzajú im často ich vlastnú rodinu. Nebolo tomu inak ani tieto Vianoce, kedy sa pri bohato prestretom štedrovečernom stole zišli s klientmi zariadenia aj predstavitelia samosprávy a vedenia ZPS.

Tohtoročné Vianoce v ZPS

26175263 1007556072717621 483327248 n

 

Na štedrý deň 24.12.2017  navštívil starosta obce p. Martin Pavlík, spolu so zástupcom starostu p. Jozefom Pavlíkom, vedúcou ZPS p. Mgr. Martinou Dodekovou, sociálnou pracovníčkou ZPS p. Mgr. Stanislavou Kupšovou a vedúcou kuchyne p. Alenou Suranovou našich seniorov v ZPS. Všetci si spoločne zasadli za bohato prestretý štedrovečerný stôl.