Makov

Oficiálne stránky obce

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Život v ZPS

10. ročník Kysuckých športových hier seniorov

Čas neúprosne letí, a nastal deň X. ročníka Kysuckých športových hier seniorov. Tentokrát sa roly organizátora ujal minuloročný víťaz - Zariadenie pre seniorov a Domov sociálnych služieb Čadca - Žiarec. Po mierne daždivom pondelkovom ráne sa vyčasilo a počasie nám bolo naklonené.V poradí desiate Kysucké športové hry seniorov sa konali v pondelok, 13. 06. 2016, v duchu motta „Šport nepozná vekové hranice.“ Slávnostne ich o 09 30 hod. otvorila PhDr. Eva Larišová, riaditeľka ZpS a DSS Čadca – Žiarec.

Voľnočasové aktivity v Zariadení pre seniorov spojené s Veľkou nocou

IMG 0572

 

Kultúrna a záujmová činnosť je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o prijímateľov sociálnej služby v Zariadení pre seniorov Makov č. 62. Chápeme ju ako súčasť vnútorného života a je jednou z foriem trávenia voľného času našich obyvateľov. Naším cieľom je zmysluplne, s ohľadom na vek, postihnutie, potreby a záujmy prijímateľov sociálnej služby

Vianoce v ZPS Makov

zps vianoce15

 

 

Dňa 24. 12. 2015 si o 16:00 hod.  klienti nášho zariadenia zasadli k slávnostne prestretému štedrovečernému stolu. Štedrej včere sa zúčastnil aj starosta obce Martin Pavlík, zástupca starostu obce Jozef Pavlík i niektorí zamestnanci zariadenia. V prítmí sviečok zazneli tíško vianočné modlitby i spev kolied.